Kontakt 24h 506 788 665

Witamy na naszej stronie

"Enigma Professional Engine" jest profesjonalnym serwisem zajmującym się wykonawstwem usług w zakresie elektrotechniki. Długoletnia praktyka, wiedza i doświadczenie naszego zespołu gwarantuje szybkie i logiczne rozwiązanie problemu Klienta na najwyższym poziomie.

Naszą dewizą jest rozwój firmy wraz z rozwojem najnowszych technologii, dając Klientowi pełną satysfakcję wykonanej usługi w branży elektromechaniki, mechaniki, elektroniki i elektroenergetyki, co daje nam wszechstronność wykonywanych usług.

Więcej…
http://enigma-bydgoszcz.pl/baner//1.jpghttp://enigma-bydgoszcz.pl/baner//2.jpghttp://enigma-bydgoszcz.pl/baner//3.jpghttp://enigma-bydgoszcz.pl/baner//4.jpghttp://enigma-bydgoszcz.pl/baner//5.jpghttp://enigma-bydgoszcz.pl/baner//6.jpg

Nasze działania

1Enigma Professional Engine zajmuje się między innymi przewijaniem, przezwajaniem, przeglądem, konserwacją silników elektrycznych:

prądu stałego storm

prądu przemiennego (3faz, 1faz) storm
Więcej…

Realizacje

Naprawa urządzeń elektrycznych:


 • połałtomatów spawalniczych
 • elektronarzędzi, amplidyn, cewek
wiecej

Doradztwo techniczne

 • Doradztwo techniczne

  Aby sprostać wymaganiom Klienta uruchomiliśmy specjalna linie pod która prowadzone jest doradztwo techniczne. Jeżeli przytrafiła Ci sie awaria, nagły przypadek sprawił, że potrzebujesz naszej pomocy - ZADZWOŃ!


 • Adres i formularz

  kopertka

  Enigma Professional Engine
  ul. Rekinowa 54
  85-436 Bydgoszcz

  Pola oznaczone * są wymagane

   

   

   

Previous
Next
designed by fastlan.pl